Close

Kalibrace dataloggeru

Provádíme procesní (neakreditované) a akreditované kalibrace dataloggerů. Kalibrace se provádějí ve 3. bodech pro měření teploty, vlhkosti nebo kombinovaná. V případě kdy kalibrovaný přístroj neobsahuje displej, je vždy nutno dodat komunikační software pro zjištění naměřených hodnot.

Datalogger je zařízení pro sběr a ukládání analogových a nebo binárních informací. Jde buď o jakéhosi prostředníka (rozhraní) mezi snímacími senzory (čidly) a počítačem nebo jde o zařízení zcela samostatně shromažďující naměřené údaje.

Tento typ zařízení je vhodný pro měření teploty a vlhkosti ve skladech, laboratořích, výrobnách, zdravotnictví. Spolehlivé a pravidelné monitorování prostředí.

Do kalibračního protokolu se zapisují tyto údaje:

  • vlastník měřidla
  • umístění měřidla
  • použité etalony
  • chyba měřidla
  • nejistoty měření


Neřešte rekalibrace svých zařízení na poslední chvíli

V rámci této služby evidujeme všechna kalibrovaná měřidla v naší databázi a s předstihem Vás emailem informujeme o uplynutí 12 měsíců od poslední kalibrace. Pokud interval mezi kalibracemi, chce zákazník nastavit na delší či kratší období, je možné tuto informaci nahlásit v rámci objednávky. Toto upozornění je nezávazné a nejedná se o žádnou objednávku.


Potřebujete poradit nebo máte zájem o cennovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat.

+420 733 107 294

info@nobias.cz

Mohlo by vás dále zajímat