Close

O nás

Společnost NOBIAS s.r.o. vznikla na základě dlouholeté praxe v prodeji a servisu vah majitele společnosti. Naši pracovnící jsou pravidelně školeni. Vlastníme několik osvědčení odbornosti.  Technici pracují s evidovanými, spolehlivými, kvalitními přístroji a náčiním pro dosažení kvality práce a dodržení metrologických předpisů.

 

Zabýváme se:

  • prodejem vah a kalibrovaných zařízení
  • odborný servis elektronických a mechanických vah
  • záruční servis zakoupeného zboží u naší společnosti
  • pozáruční servis vah a vážících systémů
  • ověření stanovených měřidel ve spolupráci s ČMI (cejchování vah)
  • akreditované a neakreditované kalibrace
  • rekalibrace
  • validace laboratorních zařízení
  • zaškolení obsluhy
  • instalace nebo montáž vah

Prodáváme zařízení těchto značek

 

Váhy a vyhodnocovací jednotky

CAS – výrobce obchodních a průymyslových vah, vyhodnocovacích jednotek a vážnícího zařízení. Výroba Jižní Korea.

TORREY – výrobce obchodních vah. Výroba Mexiko.

T-Scale – Společnost byla založena v roce 1965 v Taiwanu. Jedná se o výrobce obchodních, průmyslových a zdravotnických vah. Momentálně se tato značka prodává ve více jak 70 zemi ve světě. Od roku 1998 byla výroba přesunuta do blízkosti Šanghaje.

  Sensocar – výroba tenzometrikcých snímačů. Výroba Španělsko

Ohaus – Společnost založena v roce 1907 v Newarku , New Jersey. V roce 1975 byly zavedeny pobočky v Anglii a Německu. V roce 1999 byla zahájena výroba vah pro Evropský trh v Nänikonu (Švýcarsko). Díky svému vývoji a technologií se výrobce Ohaus řadí mezi přední výrobce přesných a kvalitních vah.

Citizen – Výroba byla zahájena v roce 1985. Výroba vážících zařízení a systémů pro laboratorní a průymyslové aplikace. Výroba Indie.

Precisa – Výroba vysoce přesných vah od roku 1935. Precizní a kvalitní švýcarská výroba. Výroba Švýcarsko.

TANITA – společnost byla založena v roce 1923. V roce 1994 uvedla na trh první tělesný analyzátor. Dnes je světovým lídrem v oblasti výroby elektronických zdravotnických vah a telěsných analyzátorů.

Aclas – V roce 1982 byla v Taiwanu zahájena výroba. Výzkum a vývoj technologií sídlí v Číně. Jedná se o výrobce pokladen, elektronickcýh vah, váhopokladen, čteček, POS atd.

DIBAL– Společnost vznikla v roce 1985 jako součást Novatronic Group. Komponenty zařízení jsou vyráběny ve vlkastní továrně v Číně. Ale koncová výroba zařízení a důkladné testování, každého zařízení se provádí v Španělsku.

ZEMAN VÁHY – Společnost byla založena v roce 1991. V roce 1993 zahájila výrobu vlastních průmyslových a mostových vah. Většina komponentů zařízení je vyrobeno v ČR s využítím např. kvalitních snímačů značky Sensocar.

LESAK – Společnost byla založena v roce 2009. Výrobce se zabývá výrobou průmyslových vah, mostových vah a atypických vážících zařízení.  Většina komponentů zařízení je vyrobeno v ČR s využítím např. kvalitních snímačů značky ZEMIC.

  YAOHUA – Společnost byla založena v roce 1992 V Šanghaji. Jedná se o největšího výrobce vyhodnocovacích jednotek v Číně.

ZEMIC– Společnost byla založena v roce 1965. Firma se nejprve zabývala výrobou součástek pro letecký průmysl. Později začala vyrábět tenzometrické snímače a dnes je jeden z největších výrobců s produkcí 11 mil. snímačů ročně. Výroba Čína.

Měřící zařízení teploty a vlhkosti

TFA– Společnost byla založena v roce 1964. Jedná se o jednoho z lídrů na evropském trhu ve výrobě metrologických přístrojů. Široká nabídka zařízení pro soukromé účely tak profesionálních zařízení do laboratoří apod. Výroba Německo.

Testo – Společnost byla založena v roce 1957 v Německu Jedná se o celosvětového lídra v oblasti výroby přenosných a stacionárních měřících technologií. Výroba profesionálních měřících zařízení využité v oblasti klimatizace a větrání, kvalitě potravin, stavební technice a řízení emisí.

Comet systém – Česká společnost zabývající se výrobou inovativních monitorovacích zařízení od roku 1991. Jedná se o profesionální a vysoce přesné zařízení určené zejména pro monitorování klimatických podmínek ve výrobjích halách, skladech a chladících řetězcích atp.

VOLTCARFT – Voltcraft® již 30 let přináší hlavně firemní klientele inovativní a kvalitní výrobky primárně z oblasti měřicí techniky. Profesionálové i domácí kutilové oceňují především široký sortiment a vynikající kvalitu výrobků. Voltcraft® nabízí technologie nevyšší úrovně a výborný poměr cena výkon.

Greisinger – Pvní produkty značky Greisinger electronic GmHB se na trhu objevili před 30 lety. Zařízení se vyrábějí v Bavorsku (Německo). Společnost GHM vyrábí profesionální měřící zařízení např. teploměry, vlhkoměry, ph metry, hlukoměry, anemomtery atp.