Close

Prodej vah

Široká nabídka

vah a vážících sytémů pro Váš provoz.

Více zde

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A SERVIS

Vítejte na stránkách firmy NOBIAS s.r.o.,

naše firma se zabývá prodejem vah, vážících systémů, měřidel teploty a vlhkosti. Do naší nabídky vybíráme výrobky, u kterých jsme přesvědčeni o jejich kvalitě a spolehlivosti. Ke všem nabízených produktům  zajišťujeme záruční i pozáruční servis. 

SERVIS VAH

Zaruční a pozáruční servis vah významných značek na českém trhu.

Více zde
KALIBRACE

Kalibrace vah, vážících systémů, teploty, vlhkosti, pipet atd.

Více zde
CEJCHOVÁNÍ VAH

Příprava a ověření vah a vážících systémů.

Více zde

E-shop

Hlavní kategorie e-shopu

Jaké typy produktů naleznete na našem eshopu.

Většina typů vah využíváné v obchodu a průmyslu. Jednoduché gastro váhy, obchodní váhy s výpočtem ceny, laboratorní, zdravotnické, průmyslové váhy až po nápravové váhy.

zobrazit eshop

Na našem eshopu máme zařazeny také kalibrované teploměry, vlhkoměry, dataloggery aj. Jedná se o levné i profesionální zařízení, které jsou běžně dostupné s rozdílem, že k zařízení bude na základě objednávky provedena kalibrace dle požadavků zákazníka. 

zobrazit eshop

Dostupné příslušenství k měřícím zařízení. Jedná se o doplňující příslušenství jako jsou např. tiskárny, indikátory, přídavné displeje, software apod. Nabízíme ale také náhradní adaptéry, baterie, termopásky, etikety. 

Zobrazit produkty

Nejnovější články

Označení cejchované váhy

Jak poznám, že je váha ověřená (cejchovaná)? Tuto otázku slyšíme velice často. Většina lidí zná až označení následného ověření od ČMI. Ale jak poznají ověřenou váhu, která má pouze…

Více ZDE