Servis vah

Nabízíme kompletní servis vah pro nové digitální ale i mechanické váhy. Naše servisní středisko je schopné opravit laboratorní váhy, analyzátory vlhkosti ale i průmyslové váhy a gastro váhy.Zde uveďte text, který bude obsahovat informace o výše uvedeném nadpisu nebo povídání k níže uvedeným informacím.

 

Softwarové služby včetně vývoje a podpory vlastních SW ,nastavení, implementace hmotnosti do Vašeho firemního softwaru a aplikací

Proč právě my

Několik důvodů proč zvolit naší firmu

Servisované značky

Nejsme specializování pouze na značky, které máme v naší nabídce prodeje, ale jsme schopni zajistit odborný servis i značek jiných výrobců. To přináší zákazníkovi velkou výhodu pokud má v provozu více výrobců měřidel. Servis provádíme přímo v provozu u zákazníka nebo v našem servisním středisku.

  • Servis vah většiny značek v ČR
  • nepotřebejete další servisní fïrmu 
  • evidence servisních protokolů
  • výhodné ceny

Školení a používané díly

Díky zastoupení mnoho výrobců jsou naši technici pravidelně školení. Běžné náhradní díly máme skladem, pokud se díly musí objednávat dokážeme Vám během opravy zapůjčit adekvátní váhu tak aby provoz nebyl narušen. Návrhem optimálního řešení vše teprve začíná.

  • Originální náhradní díly
  • Pravidelné školení techniků
  • Cenově výhodnější alternativy dílů

Servisní práce

K vážícím zařízením poskytujeme následující servisní služby. 

Záruční servis

Provádíme záruční servis vah a vážících systémů. Opravy se provádějí v provozu, kde je váha umístěna nebo na našem servisním středisku. 

Jsme autorizovaný servis značek OHAUS, CAS, Tscale, Torrey, Aclas, Zeman váhy, LESAK

 

Pozáruční servis

Opravy mechanických a digitálních vah většiny značek, které jsou na českém trhu. Jsme schopni provést odborný servis s využitím originálních náhradních dílů a profesionálním náčiním.

Zajistíme servis vah značek Ohaus, Tscale, CAS, Mettleer Toledo, DIGI, KPZ, Radwag, Lesák, Zeman váhy, Dibal, KERN a mnoho dalších.

Pravidelná údržba

Zajišťujeme pravidelnou údržbu vah.

Během provozu je vhodné provádět pravidelné kontroly zařízení pro zajištění dlouhodobé životnosti, stability přesnosti měření, zachování vlastností splňující požadavky shody a včasnému servisnímu zásahu předcházet neočekávanému výpadku provozu.

 

Instalace a školení

Zajišťujeme pravidelnou údržbu vah.

Odborná instalace zařízení zajistí bezproblémový provoz, dodržení postupů instalace výrobce, zkoušku funkcí, výkon zařízení dle specifikace výrobce atd. 

V rámci instalace uživatele technik seznámí s obsluhou a správném užívání zařízení. 

Další služby

V rámci servisu váhy můžeme na přání zákazníka zajistit kalibrace vah včetně seřízení. Dodáme spotřební materiál ale i poskytneme vzdálenou podporu produktů a softwaru.

Vše pod kontrolou

Vedeme evidenci servisních protokolů včetně karet měřidel, v případě potřeby je tak možné dohledat konkretní servisní zásah do měřidla.

Včas a s předstihem Vás nezávazně upozorníme na pravidelnou kontrolu a kalibraci měřidla.

Žádost o servis - poptávka

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Vaše žádost bude během 2 pracovních dnů zpracována a následně Vás kontaktuje servisní oddělení na Vámi uvedené kontakty.